Bądź wdzięczny za 3 lajkujących.

Więcej, więcej, więcej, więcej, więcej, więcej… więcej fanów!

Na jednym z ostatnich spotkań, które odbyłem osoba, zadała mi pytanie dot. tego jak ocenić sukces działalności w mediach społecznościowych. Padło wtedy bardzo popularne wśród wielu właścicieli firm, błędne (co postaram się udowodnić) przekonanie. Otóż tak wielu z nas, przyzwyczajona do liczb, określa sukces poprzez liczbę osób, które nas lubią na Facebooku czy podążają na Twitterze.

Jak zwiekszyc liczbe fanow Facebook Szybko

Jeśli mogę zgodzić się co do przyjemnego uczucia, które pojawia się, gdy pewnego dnia spostrzegamy, że mamy już 100 czy 1000 fanów, a nie 10 czy 15, to nie mogę zrozumieć jak można oceniać sukces przez te liczby. Lepiej mieć 100 osób, które kliknęły „lubię to” i są zaangażowane, reagują na nasze posty, kupują nasze produkty, czy 1000 osób, które znalazły się tam przez przypadek i nie chcą mieć z  nami nic do czynienia?

Odpowiedź jest oczywista, ale zbyt wielu z nas skupia się na liczbach. Jestem wdzięczny za każdą osobę, która poświęca swoje cenne sekundy czy minuty, żeby przeczytać to co mam do powiedzenia, żeby obejrzeć film czy kliknąć „lubię to”. Na jednej ze strony na FB, którą prowadzę, mój pierwszy post polubiły 3 osoby. Muszę przyznać, że byłem bardziej podekscytowany tym faktem, niż teraz, gdy lajki przekraczają setki i tysiące… Pomyślcie, 3 osoby uznały, że rzecz, którą się podzieliłem jest godna uwagi. WOW!

Dawid Borowiak

Mąż, tata i biznesmen. Właściciel Social Media 4 You. Dbam o wizerunek i komunikację Twojej firmy: prowadzę fanpage, doradzam, szkolę i tworzę strony oraz sklepy internetowe. Tutaj znajdziesz mnie najczęściej: Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn

Kontakt

Masz pytanie, sugestie, problem lub po prostu chcesz pogadać?
Napisz do nas, zadzwoń, wyślij sygnały dymne, albo po prostu wpadnij do nas na kawę. Zapraszamy!

+48 661 570 874

Agencja PR Social Media zbudowana z pasją. I Copyright © 2013-2015