Bear Grylls – Poradnik Przetrwania w Życiu

Bear Grylls, który słynie ze sztuki przetrwania w niemal każdych warunkach, napisał tym razem książkę o przetrwaniu w życiu. Książkę można czytać bez przerwy, kończąc ostatni rozdział, właściwie można wrócić do pierwszego i zacząć ponownie. Ale po kolei.

Twarda okładka, lubię to! Za każdym razem będę powtarzał, że wysoka jakość wykonania książki, podwyższa u mnie przyjemność czytania. Czytelna, wiele krótkich rozdziałów, gdzie wskazówki jak dobrze przeżyć życie przeplatają się z ogromną dawką inspiracji. Tak wielu historii z życia autora książki i postaci znanych i mniej można szukać ze świecą. Dawno nie czytałem tak bardzo inspirującej i zmieniającej życie człowieka książki.

Reasumując. Jeśli chcecie przeczytać książkę, która zmieni choćby część Waszego życia albo chcecie być zainspirowani tak, że będziecie góry przenosić, to z serca polecam książkę Beara Gryllsa. Podtytuł mówi sam za siebie: „Osiągaj cele, walcz z przeciwnościami, rozwijaj charakter”.

Moja ocena: 10/10

Kupić możecie tutaj:

Bear Grylls Poradnik Przetrwania w życiu

Dawid Borowiak

Mąż, tata i biznesmen. Właściciel Social Media 4 You. Dbam o wizerunek i komunikację Twojej firmy: prowadzę fanpage, doradzam, szkolę i tworzę strony oraz sklepy internetowe. Tutaj znajdziesz mnie najczęściej: Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn

Kontakt

Masz pytanie, sugestie, problem lub po prostu chcesz pogadać?
Napisz do nas, zadzwoń, wyślij sygnały dymne, albo po prostu wpadnij do nas na kawę. Zapraszamy!

+48 661 570 874

Agencja PR Social Media zbudowana z pasją. I Copyright © 2013-2015