Kryzys w mediach społecznościowych galerii Poznań City Center

Prawdziwe kryzysy w mediach społecznościowych wybuchają niezwykle rzadko.  Śmiem twierdzić, że 9 na 10 „kryzysów” z kryzysem nie ma nic wspólnego. Jednak spadający sufit w nie tak dawno otwartej galerii, jest kryzysem, z którym należy się rozprawić. Poznań City Center, bo o nich mowa, od pierwszego dnia z problemem radzi sobie świetnie.

Poniżej kilka screen shotów i opisów jak reagować, gdy już problemy spadną na firmę. Ekspertem co prawda nie jestem, jest nim Monika Czaplicka, ale kilkoma spostrzeżeniami chciałbym się z Wami podzielić. PCC dostał w kość od fanów i przez ostatnie tygodnie nie widziałem, żeby popełnili jakiś duży błąd. Osoba prowadząca ten profil powinna dostać solidną premię.

Dystans oraz unikanie kłótni

Krótka informacja, odesłanie na stronę. W komentarzach brak zbędnego dystansu w rozmowie, jednocześnie nie wdają się w zbędną dyskusję i kłótnie.

Poznań City Center Social Media

Informacyjnie

Brak informacji podczas trwającego kryzysu jest najgorszą opcją, którą możemy wybrać. Poznań City Center niemal codziennie informował o postępach prac w naprawie oraz kontroli urzędów. Mało tego, odpowiadał na komentarze, wiele razy z tymi samymi pytaniami.

Kryzys Poznań City Center

Humor

Profil PCC dość często odpowiadał w sposób, które wywołuje uśmiech. Jednocześnie nie było tam naśmiewania z komentujących czy całej sytuacji.

Media społecznościowe Poznań City Center

Emocje

Od początku nie ukrywali, że wina leży po ich stronie. Czekali na wyniki kontroli. W tym samym czasie nie zapominali o pokazywaniu emocji.

Galeria Poznań Kryzys

Dawid Borowiak

Mąż, tata i biznesmen. Właściciel Social Media 4 You. Dbam o wizerunek i komunikację Twojej firmy: prowadzę fanpage, doradzam, szkolę i tworzę strony oraz sklepy internetowe. Tutaj znajdziesz mnie najczęściej: Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn

Kontakt

Masz pytanie, sugestie, problem lub po prostu chcesz pogadać?
Napisz do nas, zadzwoń, wyślij sygnały dymne, albo po prostu wpadnij do nas na kawę. Zapraszamy!

+48 661 570 874

Agencja PR Social Media zbudowana z pasją. I Copyright © 2013-2015