Nie musisz być wszędzie, czyli jak ilość może zabić jakość

tree-200795_960_720

Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Pinterest, Google+, YouTube, NaszaKlasa, Vimeo, Vine, Medium, LinkedIn, GoldLine i jeszcze 50 innych mediów społecznościowych i stron komunikacji. Wchodząc na niektóre strony firmowe można być pod pełnym wrażeniem, 10 ikonek mediów społecznościowych.

Pierwsze wrażenie mija i przychodzą realia. Po kliknięciu na dany kanał dokładnie to samo. Te same wpisy i zdjęcia na każdym kanale. To i tak w najlepszym wypadku. Bardzo często brak aktualizacji od kilku lat, ale „wszyscy mają Instagrama” to my również musimy mieć.

Błąd! Na szkoleniach z Social Media mówimy naszym klientom, że jakość powinna iść przed ilością. Lepiej prowadzić 2-3 kanały w dobry sposób, dostosowując się do grupy odbiorców, niż zabić jakość ilością. To co? Ile kanałów komunikacji zamkniecie dzisiaj? :)

Dawid Borowiak

Mąż, tata i biznesmen. Właściciel Social Media 4 You. Dbam o wizerunek i komunikację Twojej firmy: prowadzę fanpage, doradzam, szkolę i tworzę strony oraz sklepy internetowe. Tutaj znajdziesz mnie najczęściej: Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn

Kontakt

Masz pytanie, sugestie, problem lub po prostu chcesz pogadać?
Napisz do nas, zadzwoń, wyślij sygnały dymne, albo po prostu wpadnij do nas na kawę. Zapraszamy!

+48 661 570 874

Agencja PR Social Media zbudowana z pasją. I Copyright © 2013-2015