Nowa funkcja „zapisz” na Facebooku – przydatna?

Nowa funkcja „Save” była testowana od 2 lat. W ciągu kilku najbliższych dni otrzymają ją wszyscy użytkownicy FB. Linki, miejsca, filmy itp. można od dzisiaj zapisywać na później. Szalenie przydatna funkcja, szczególnie, gdy biegniemy do pracy czy na studia.

 

Jako przykład możemy wziąć jakiś link. Obok tego linku, w prawym górnym rogu, pojawi się opcja „Save NAZWA ARTYKUŁU”. Następnie na jakimkolwiek urządzeniu (telefon, komputer, tablet) możemy wrócić do naszej zakładki zapisanych wiadomości.

Save na Facebooku

Dodatkowo, Facebook będzie co jakiś czas przypominać o zapisanych informacjach. Jeśli brzmi to tak dobrze jak wygląda, to bez wątpienia ułatwi to życie nam wszystkim.

Facebook funkcje

Dostaliście już nową funkcjonalność? Będziecie używać? :)

Dawid Borowiak

Mąż, tata i biznesmen. Właściciel Social Media 4 You. Dbam o wizerunek i komunikację Twojej firmy: prowadzę fanpage, doradzam, szkolę i tworzę strony oraz sklepy internetowe. Tutaj znajdziesz mnie najczęściej: Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn
  • Ciekawe i moim zdaniem przydatne bardzo! :) Dla mnie to świetna opcja, bo wiecznie coś notuje na karteczkach które później gubię 😛 O ile nie ‚posieję gdzieś’ smartfona to strzał w 10 :)

    • Ja już 1 wiadomość zapisałem. Tak, żeby sprawdzić. Akurat Paweł Opydo pisał o KFC. Przeczytam później. 😉

      • Nie czytam Pana Opydo, ale Tobie życzę powodzenia 😛 😀

Kontakt

Masz pytanie, sugestie, problem lub po prostu chcesz pogadać?
Napisz do nas, zadzwoń, wyślij sygnały dymne, albo po prostu wpadnij do nas na kawę. Zapraszamy!

+48 661 570 874

Agencja PR Social Media zbudowana z pasją. I Copyright © 2013-2015