Wybij się! – Gary Vaynerchuk

Gary-2

Autor:

Pierwsza z 3 książek Gary’ego Vaynerchuk’a. Jest to jeden z moich ulubionych mówców. Od wielu lat, pomaga On największym, międzynarodowym firmom osiągnąć sukces, w mediach społecznościowych. Pierwszą z książek jest właśnie „Wybij się! Nie czekaj, działaj i przekuj pasję w bogactwo.”.

Treść:

Wybij się Gary Vaynerchuk

Jak sam tytuł wskazuje, książka mówi o pasji, którą każdy z nas posiada. Nie każdy jednak potrafi zaryzykować, tak by przekuć pasję w sukces. I o tym jest właśnie książka tego inspirującego mówcy. Pierwsze strony książki zapowiadały się naprawdę dobrze. Zachęcający wstęp, masa historii. Później już tak łatwo nie było. Może to ze względu na wiek książki (jest j

uż kilka lat na rynku). Może przez to, że Gary’ego poznałem z filmów video, gdzie część z tej wiedzy już przekazywał.

W tajemnicy zdradzę, że czytam książkę numer 2 „Ekonomia wdzięczności” (recenzja wkrótce) i jest o niebo lepsza.Książka „Wybij się” sama w sobie jest krótka. Takie książki można lubić tylko wtedy, gdy jest tam napakowane tysiąc złotych myśli. Tutaj jednak sprawa ma się inaczej. Dużo historii, kilka głównych myśli i koniec książki. Zdecydowanie autor wzbudził niedosyt.

Podsumowanie:

Żałuję, że nie pisałem tej recenzji tuż po tym jak książka ukazała się na rynku. Zgaduję, że byłaby wtedy ogromnym odkryciem i moja recenzja byłaby zdecydowanie bardziej pozytywna. Jakkolwiek książka warta polecenia. Przeczytanie jej pozwoli Wam odkryć kilka nowych aspektów dot. życia zawodowego, biznesu czy też pasji. Jeśli nie znacie Gary’ego Vaynerchuk’a to bez wątpienia będzie to dobra książka na start. Osobiście kupiłem książkę w twardej okładce. Ale nie opłaca się. Poniżej link do miękkiej okładki.

Moja ocena: 6/10

 

Dawid Borowiak

Mąż, tata i biznesmen. Właściciel Social Media 4 You. Dbam o wizerunek i komunikację Twojej firmy: prowadzę fanpage, doradzam, szkolę i tworzę strony oraz sklepy internetowe. Tutaj znajdziesz mnie najczęściej: Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn

Kontakt

Masz pytanie, sugestie, problem lub po prostu chcesz pogadać?
Napisz do nas, zadzwoń, wyślij sygnały dymne, albo po prostu wpadnij do nas na kawę. Zapraszamy!

+48 661 570 874

Agencja PR Social Media zbudowana z pasją. I Copyright © 2013-2015